سفارش تبلیغ
صبا

دل ها بر دوستی آن که به آنها نیکی کند و دشمنی آن که بدان ها بدی کند، سرشته شده است . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]

sport
نویسنده :  محمد جواد مرادی

لژیونر ایرانی اوساسونا پس از هشت ماه در لالیگا به میدان رفت؛ اما در 23 دقیقه حضور خود نقش کلیدی برای تیمش مقابل والنسیا ایفا نکرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از آس اسپانیا، جواند نکونام که پس از استراحت هشت ماهه چندان زیر ذره بین نبود، در دقیقه 70 وارد میدان شد و تا دقیقه 93، یک پاس درست و دو پاس اشتباه به هم تیمی هایش داد.
اوساسونا در این دیدار از دقیقه 13 دروازبان خود را از دست داد و مجبور شد به بازی تدافعی رو آورد.
این تیم در بازی شب گذشته با سه گل مغلوب والنسیا شد.


دوشنبه 87/2/9 ساعت 10:0 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: فهرست خرید بازیکنان برای فصل آینده طراحی شده است که فقط مدیرعامل باشگاه از آن اطلاع دارد.

حمید استیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: بعد از ظهر روز شنبه طی تماسی تلفنی از سوی نیکبخت متوجه شدم که تصادف کرده است و مانند مامانی که به علت بیماری به پزشک مراجعه کرده بود، نتوانست در تمرین شرکت کند. اتفاق دیگری رخ نداده و قرار نیست این نفرات با مشکلی مواجه شوند.
وی در خصوص خبری مبنی بر اختلاف نظر با قطبی در خصوص دیدار تیم های بارسلونا و منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا تاکید کرد: نمی‌دانم درباره بعضی از شایعات چه نظری باید دهم. این تازه ترین بهانه است تا از اختلاف من با سرمربی بگویند. نیمه اول بازی فوق را دیدم و خوابیدم. مشکلی در این خصوص بوجود نیامد.
استیلی با اشاره به دیگر شایعات مبنی بر سرکشی به اتاق بازیکنان در زمان اردو گفت: طبق اعلام کادر فنی قرار بود بازیکنان ساعت 11 شب بخواند؛ اما به هیچ وجه به خود اجازه سرکشی به اتاق‌ها را نمی‌دهم.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره عدم حضور زارعی در بازی مقابل مس و شایعه دوپینگ این بازیکن نیز گفت: زارعی مصدوم بود و کادر پزشکی می‌تواند در این خصوص گواهی دهد. متاسفانه در فوتبال ایران هزار و یک اتهام به بازیکنی که بازی نکند، می‌زنند.
وی درباره بازیکنان مورد نظر برای فصل آینده تصریح کرد: فهرستی برای فصل آینده طراحی شده است که پرسپولیس قدرتمندتر شود. فقط مدیرعامل باشگاه از آن اطلاع دارد.
استیلی در پایان درباره بازی آینده پرسپولیس برابر شیرین فراز خاطر نشان ساخت: بازی با حریف کرمانشاهی آسان نیست؛ اما برای ماندن در کورس قهرمانی به سه امتیاز این دیدار نیاز داریم و باید از تجربه بازی در کرمانشاه استفاده کنیم.


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:59 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در هیچ کجای دنیا بازیکن را در دقیقه چهارم مسابقه اخراج نمی‌کنند و این مسئله دلیل اصلی باخت ما بود.

به گزاش خبرگزاری فارس، فیروز کریمی پس از شکست دو بر یک برابر پیکان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ‌امروز علاوه بر بدشانسی، بازیکنان ما تفکری صحیح نداشتند، البته در هیچ کجای دنیا بازیکن یک تیم را دقیقه چهار مسابقه اخراج نمی‌کنند. اگر کسی در سوالاتش به ده نفره شدن ما اشاره نکند اطلاعی از فوتبال ندارد.
وی افزود: متاسفانه بازیکنان استقلال دچار استرس شده‌اند‌، التبه بازی سنگین و 120 دقیقه‌ای برابر راه‌آهن نیز فشار زیادی به نفرات ما وارد کرد و زمان استراحت کافی هم در اختیار نداشتیم. به دلیل آنکه فاقد پتانسیل عالی هستیم مجبور شدم به چند بازیکن استراحت بدهم و چند بازیکن جدید را به میدان بفرستم.
سرمربی استقلال تاکید کرد:‌ اگر دقایق مسابقه را حساب کنید، در مجموع 90 دقیقه ده نفره بازی کردیم و در دقایق پایانی قوای جسمانی‌ بازیکنان ما تحلیل رفت. اخراج کوشکی باعث شد تمام مسایل تاکتیکی تیم ما بهم بخورد.
وی افزود: روی گل اول پیکان هیچ بحثی ندارم؛ اما گل دوم حریف روی یک اشتباه کاملا‌ فردی بود. روز گذشته 40 دقیقه در تمرین با بازیکنان در همین مورد صحبت کرده بودیم.
کریمی با اشاره به ناکامی استقلال در لیگ برتر عنوان کرد: متاسفانه به دلیل استرس و بدشانسی، چند بازی اخیر لیگ را از دست دادیم و تنها امیدمان به جام حذفی است. عملا هیچ شانسی برای قهرمانی در لیگ نداریم و از روز آینده تمام توان خود را برای موفقیت در جام حذفی به کار می‌گیریم.
استقلال امروز در هفته بیست و نهم لیگ برتر با نتیجه دو بر یک مغلوب پیکان شد و یازدهمین شکست فصل خود را تجربه کرد.


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:58 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: اخراج مدافع استقلال تهران برای کسب این پیروزی به ما کمک کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی اصغر مدیر روستا پس از پیروزی دو بر یک برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این سومین مسابقه ای بود که به عنوان سرمربی هدایت تیم پیکان را برعهده داشتم و دیدار بسیار حساسی برایم محسوب می شد.
وی افزود: بازی را در نیمه نخست خیلی خوب شروع کردیم ژو اگرچه روی یک حادثه گل خوردیم؛ اما در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم می‌توانیم این شکست را جبران کنیم و آنها فعل خواستن را به بهترین شکل صرف کردند. در نیمه دوم به حریف مسلط شدیم، البته اخراج کوشکی هم به ما خیلی کمک کرد.
مدیر روستا با اشاره به ابن که زمانی شاگرد فیروز کریمی سرمربی استقلال بوده است، عنوان کرد: قرار گرفتن برابر استاد کار بسیار دشواری است. کریمی برای من خیلی زحمت کشیده است و تجربه های فوتبالم را مدیون او هستم؛ اما در فوتبال حرفه ای این مسائل همیشه وجود دارد. از این پیروزی خیلی خوشحالم، چراکه توانستیم به شرایط خود در جدول لیگ سامان دهیم.


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:58 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

سرمربی سابق تیم فوتبال راه‌آهن تهران گفت: به فیروز کریمی برای پنالتی های راه آهن مشاوره ندادم و ایشان به خاطر رفاقت و شکسته‌نفسی از من تعریف کرد.

اکبر میثاقیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: منتظر اتمام فصل جاری هستم تا شرایط مربیگری در تیم ها برای فصل آینده را بسنجم. به سرنوشت و قسمت اعتقاد دارم.
سرمربی سابق تیم راه‌آهن در خصوص اظهارنظر کریمی که مدعی شد برای شکست راه آهن در ضربات پنالتی از میثاقیان مشاوره گرفته بود، گفت: وی شکسته‌نفسی کرده و از من تعریف می‌کند. با کریمی دوست هستم و رفاقتمان دیرینه است. واقعیت این است که نمی‌شود در مورد ضربه پنالتی به کسی مشاوره داد، چراکه امکان دارد بازیکن در هنگام زدن ضربه تصمیمش را عوض کند.
میثاقیان درباره شایعه تبانی برخی از بازیکنان راه‌آهن با مربیان استقلال عنوان کرد: هیچکس در فوتبال تبانی نمی‌کند. اگر اینگونه بود بازیکنان راه‌آهن بعد از جدایی‌ام به خاطر من بازی نمی‌کردند. وی تاکید کرد: فوتبالیست‌ها با وجدان هستند. کاری به این مسائل ندارند و مثل سرباز در خدمت تیم خود هستند.


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:58 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

مدیر عامل باشگاه شیرین فراز کرمانشاه گفت: به دلیل مشکل تراشی هیئت فوتبال کرمانشاه برای ما، در شهر خود بی انگیزه هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرمان کریمی که از شکست تیمش مقابل سپاهان ناراحت بود در جمع خبرنگاران به شدت از مشکلات حاشیه‌ای در کرمانشاه گلایه کرد و اظهار داشت: تیم ما بیرون کرمانشاه بهتر بازی می‌کند و تمام این مسائل به دلیل مشکل تراشی هیئت فوتبال است که انگیزه ما را از بین می‌‌برد.
وی افزود: آنها امروز حتی نگذاشتند پلاکاردهای فرهنگی خود را در ورزشگاه نصب کنیم. جایگاه هواداران سپاهان را پشت نیمکت شیرین فراز قرار داده و به اعتراض ما هم اهمیتی ندادند.
کریمی ادامه داد: برای جذب حامی مالی با بیمه البرز و شرکت‌های دیگر مذاکره کردیم تا دور زمین از پلاکاردهای تبلیغاتی آنها استفاده کنیم؛ اما هیئت فوتبال زودتر از ما اقدام به جذب حامی مالی کرد و اجازه این کار را به ما نداد.
مدیر عامل شیرین فراز تصریح کرد: به دلیل در اختیار نداشتن زمین مجبوریم یک روز قبل از مسابقه به کرمانشاه بیاییم و فقط 45 دقیقه اجازه استفاده از زمین اصلی را داریم؛ اما تیم‌های میهمان دو ساعت می‌توانند در زمین اصلی تمرین کنند.
کریمی با اشاره به این که هیئت فوتبال مانع از رایگان بودن تماشای بازی امروز شد، اذعان داشت: سازمان لیگ اختیار چگونگی استفاده از بلیط‌های بازی را در اختیار هیئت فوتبال گذاشت؛ اما آنها اجازه ندادند تماشای این بازی رایگان باشد و بلیط فروشی کردند.
وی در پایان خاطر نشان ساخت: بعد از پایان لیگ برای مردم کرمانشاه خواهم گفت که چه نامهربانی هایی در حق این تیم شده است.
شیرین فراز دیروز در هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل سپاهان با نتیجه سه بر دو مغلوب شد


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:57 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته بیست و نهم لیگ برتر برابر پیکان با نتیجه دو بر یک مغلوب شد و یازدهمین شکست این فصل خود را تجربه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، آخرین دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی و با حضور بیش از شش هزار تماشاگر برگزار شد.
علیرضا منصوریان در دقیقه 35 برای استقلال گلزنی کرد و محمد‌رضا طهماسبی در دقیقه 75 و امیرحسین صادقی (مدافع استقلال) در دقیقه86 گل های تیم پیکان را به ثمر رساندند.
به این ترتیب استقلال یازدهمین شکست این فصل خود را تجربه کرد تا تعداد شکست هایش بیشتر از پیروزی ها و حتی تساوی های این تیم شود.
بیژن کوشکی در دقیقه 9 توسط خداداد افشاریان داور مسابقه از میدان اخراج شد.
علی باقری و فرهاد خانگلی از پیکان نیز در این بازی اخطار گرفتند.
با این شکست استقلال 38 امتیازی و در مکان نهم جدول باقی ماند و پیکان هم با 36امتیاز به رده یازدهم صعود کرد.
هفته سی‌ام لیگ برتر از چهارشنبه آغاز می‌شود.
ترکیب تیم استقلال تهران: وحید طالب لو، پژمان منتظری، بیژن کوشکی، مهدی امیرآبادی (از دقیقه 45 سعید لطفی)، اصغر نادعلی، علیرضا منصوریان (از دقیقه 79 حسین قنبری)، سعید بیات (از دقیقه 11 امیرحسین صادقی)، فرهاد مجیدی، میثم منیعی، مجتبی جباری و علی علیزاده
سرمربی: فیروز کریمی
ترکیب تیم پیکان: حسین آشنا، حسین معمار، مهدی تاجیک، علی باقری، مصطفی مهدیزاده، میثم رضاپور( از دقیقه 94 مهدی محمدی)،مرتضی عزیز محمدی، محمد‌رضا طهماسبی، فرهاد خانگلی، کندو (از دقیقه 55 ایمان حیدری) و ابراهیم توره
سرمربی: علی‌اصغر مدیر روستا


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:57 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل بی توجهی در تمرین، با تصمیم سرمربی تیم از تمرین اخراج شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه تمرین بعد از ظهر پرسپولیس ساعت 17 در زمین شرکت واحد برگزار شد و سرخ پوشان به مدت 2 ساعت تمرین فشرده‌ای را برگزار کردند.
بازیکنان با دویدن و انجام حرکات کششی بدن‌ها را گرم کرده، سپس آقا وسط بازی کردند.
در ادامه به دستور افشین قطبی و حمید استیلی به دو گروه تقسیم شده که نفرات ذخیره زیر نظر استیلی آقا وسط و کار با توپ را انجام دادند و بازیکنان ثابت زیر نظر قطبی فوتبال در فضای محدود را مرور کردند.
بازیکنان در ادامه در قالب دو تیم زرد و فوتبالی درون تیمی را برگزار کردند.
هنگام بازی فوتبال قطبی بارها به محسن خلیلی تاکید کرد که به صورت بسته بازی کند؛ اما مهاجم پرسپولیس به خواسته سرمربی بی توجهی کرد و به همین دلیل از تمرین گروهی اخراج شد و به عنوان تنبیه، دور زمین دوید.
بعد از بازی فوتبال محمد رضا مامانی، علیرضا نیکبخت واحدی، محمد نصرتی، حسین کعبی، احسان خرسندی و حسین بادامکی زیر نظر حمید استیلی به کارهای سرعتی پرداختند و تمرین ساعت 50/18 دقیقه به پایان رسید.
پژمان نوری در این جلسه تمرین در خط میانی به کار گرفته شد.
احسان خرسندی و مسعود زارعی از آماده ترین نفرات در جلسه تمرین بودند که از سوی کادر فنی مورد تشویق قرار گرفتند.
علیرضا نیکبخت واحدی در حالی که در دقایق پایانی تمرین به دستور قطبی تمرین اختصاصی انجام می‌داد، رو به خبرنگاران و با پرخاشگری گفت: "هر چه که دلتان می‌خواهد در روزنامه های خود می‌نویسید؛ اما باید بدانید این برنامه جریمه نیست و تنبیه نشده‌ام."
در جریان تمرین بعد از ظهر بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس پیگیر نتیجه پایانی تیم‌های سپاهان و شیرین فراز بودند و بارها نتیجه را از خبرنگاران سوال می‌کردند.


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:56 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

باشگاه پرسپولیس خبر دریافت پیشنهاد برای انتقال مهاجم این تیم به گالکسی امریکا را رد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، با توجه به هماهنگی های انجام شده قرار است در تابستان سال جاری کاروان پرسپولیس برای انجام چند دیدار دوستانه راهی امریکا و کانادا شده و اردویی را در این کشورها برگزار کند.
در آستانه سفر به امریکا شایعاتی مبنی بر تمایل مسئولان گالکسی امریکا برای جذب مهاجم پرسپولیس مطرح شد؛ اما مسئولان باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب و اعلام کردند، تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی در این خصوص به باشگاه ارسال نشده است.
علیپور مدیر روابط عمومی باشگاه با اعلام این خبر گفت: نیکبخت واحدی تنها از چند تیم عربی پیشنهاد دارد و این باشگاه ها با ارسال پیشنهادهای رسمی برای انتقال وی ابراز تمایل کرده اند.
مهاجم پرسپولیس تا پایان فصل جاری با باشگاه قرارداد دارد و جدایی وی پیش از به پایان رسیدن مسابقات لیگ برتر بعید به نظر می رسد.


دوشنبه 87/2/9 ساعت 9:55 صبح
نویسنده :  محمد جواد مرادی

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: رسما از آقای کریمی خواسته‌ایم که برنامه‌هایش برای فصل آینده را اعلام کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمدسعید نفریه پس از پیروزی استقلال تهران در دیدار برابر راه‌آهن در ضربات پنالتی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، عنوان کرد: از وقتی کریمی به تیم ما آمده، روند رو به رشدی داشته است. البته این حرکت صعودی مرهون زحمات ابتدایی حجازی است.
وی ادامه داد: استقلال پس از تمرینات نوروزی با افتی فاحشی مواجه شد؛ البته در دیدار برابر پگاه گیلان و ابومسلم (در چهارچوب لیگ برتر) با بد اقبالی مواجه شد. با این وجود، حمایت قاطع خود را از کادر فنی اعلام داشتیم.
عضو هیئت رئیسه فدراسیون‌های کاراته و کونگ فو، اظهار داشت: از آقای کریمی هم خواسته‌ایم تا برنامه خود را برای فصل آینده اعلام کند. اکنون باید برنامه و بودجه سال آینده را براساس اعلام کیومرث هاشمی، آماده کنیم.
نفریه در مورد حضور غیرقانونی برخی در هیئت مدیره استقلال، گفت: حضور در هیئت مدیره این تیم برای هر فردی افتخار است که تلاش در آن بدون حقوق و مزایا است.
وی ادامه داد: این موضوع را هم واحد حقوقی سازمان تربیت بدنی دارد پیگیری می‌کند. ما تابع دستور سازمان ورزش هیتیم و اگر نیاز باشد، استعفا هم خواهیم کرد.


سه شنبه 87/2/3 ساعت 9:53 عصر
   1   2   3      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ
پرسپولیس با پنج گل شیرین‌فراز را شکست داد
[عناوین آرشیوشده]
فهرست
35097 :کل بازدیدها
1 :بازدید امروز
5 :بازدید دیروز
درباره خودم
sport
لوگوی خودم
sport
لوگوی دوستان
لینک دوستان
ایحسب الانسان ان یترک سدی
سوماموس
عــــشقـــــولـــــک
esperance
رنگارنگ
.:بازی+دانلود+موبایل:.
بوی خوش ظهور
قلبی از یخ
خلوت تنهایی
انتظار
*** گر بدانی بعد از این ها چیستند ***
بوی یاس
علافی از دیار ابهر
اشتراک
 
آرشیو
نیمه دوم اسفند
نیمه اول فروردین
نیمه دوم فروردین
بهار 1387
طراح قالب